To si odskáčeš Kaulitzi!5.díl

2. ledna 2011 v 19:12 | Nell <3 |  To si odskáčeš Kaulitzi!
Úryvek z minulého dílu
Vím,že se teď Tom musí cítit hrozně, ale já si prostě nemůžu pomoct, Bill je tak sladký.
Pěkné čtení klik na CČ =)

Jak se ráno vzbudím,všichni ještě spí.Využiju toho a převleču se z Tomova trička do mých věcí a chystám se domů.Před odchodem se ještě vrátím k posteli a sleduju spící twins a jdu k Billovi a sehnu se a dám mu jemnou pusinku na tvář a usměju se.Je jako andílek a odejdu z pokoje po špičkách,abych nikoho nevzbudila.Jdu dolů ze schodů ke dveřím a otevřu je a už mizím venku a zavřu za sebou.Vydám se směr domov,za chvilku jsem doma,cesta od Kaulitzů domů mi netrvá vůbec dlouho.Když stojím před našimi dveřmi jdu pomalu dovnitř a zavřu za sebou.Jdu nahoru po špičkách do svého pokoje,nechci aby máti zjistila,že jsem přišla až tak pozdě.Ta by mě zabila.Když jsem u sebe v pokoji lehnu si do postele a usnu samo,že se vzbudím až odpoledne a jdu dolů do kuchyně,sednu si na židli a už slyším máti jak jde z ložnice sem.
"Ahoj,tak co bavila jsi se včera večer?" zeptá se mamka s úsměvem.
"Jo bavila." řeknu ...ty vole je dobře,že si nevšimla,že jsem přišla pozdě asi nějak v 7 o čtyři hodiny později než jsem měla.
"Tak to je fajn..a co máš dneska v plánu?" zeptá se mě.
"Ještě nevím,jdu ven!" křiknu na ni a než stačí něco říct už jsem venku.Mířím si to k baráku Kaulitzových a už před ním vidím Toma jak jde ke mě. "Ahoj Tome.Kde je Bill?" zeptám se ho.
"Ahoj nevím..musím ti něco říct,hele jako on je moje dvojče a často se nám stává,že se zamilujeme do stejné osoby.."
"A co to má jako dělat se mnou?" přeruším ho...njn někdy mě prostě některý věci nedocházej, říká se tomu dlouhýýýý vedení a u mě až moc dlouhý :D
"Je někde venku..už chápeš co se ti tu snažím říct?"
"Ty wle..." na víc se vážně nezmůžu jsem teď trochec v šoku.
"Víc na to jako neřekneš?" zeptá se Tom.
"Ne..páč sem v šoku..jako kurva řekni,že si ze mě děláš prdel s tím,že mě miluješ?Kurva seš přece Kaulitz a jako já tě nenávidím!Nebo si už zapoměl?Z toho jako nic nebude twl...a víš,že teď jsem zamilovaná do tvýho bráchy a že s ním chodím.Tak nechápu o co ti de!" jo to jsem zapoměla zmínit chodím s Billem (od toho dnešního rána jak jsem u nich spala) :D
"No jako myslím,že tu nenávist můžeme odložit na potom..." řekne a přibližuje se nebezpečně blízko,až moc blízko..
"Kaulitz do prdele!Ne to teda nemůžeme!Nic se nebude odkládat je ti to jasný?" řeknu a odstrčím ho od sebe..co si kurva myslí?
"Počkej Nell!Kam deš?" řekne a přiběhne za mnou.
"Jdu najít Billa" bože proč furt musí dolejzat Toman jeden.
"Jdu taky" řekne a jde vedle mě.
"Ježiš" řeknu a protočím oči v sloup,prostě si s tím dolejzáním nedá pokoj!Nechápu,žeho to furt baví někoho otravovat,je s tím jak malý děcko.
"Hele támhle je!" řekne Tom a ukáže prstem na Billa.
"To vím i bez tebe" řeknu a jdu k Billovi.
"Ahojky Nell,chyběla jsi mi" řekne Bill a přitáhne si mě k sobě a zadívá se mi do očí.Pro tenhle krásnej pohled bych umřela.Nádherně mě políbil..líbáme se už docela dlouho,protože se zjevně ani jednomu nechce přestat :D když se od sebe nějak zázrakem odlepíme Bill mi věnoval ten nejkrásnější úsměv na světě. "Jak se máš?Co je Tomovi?" zeptá se Bill,když vidí,že se Tom netváří zrovna dvakrát nadšeně.
"No mám se dobře..Tomovi?To fakt nevím znáš ho..furt se za něco uráží"
"Nic mě neni" řekne hnusně..já to radši nekomentuju.
"Lásko budu muset už jít,uvidíme se zítra ve škole" řeknu a kouknu smutně na Billa,vůbec se mi nechce od něho pryč.
"Doprovodím tě zlato.." řekne mi a chytne mě za ruku a jdeme k našemu baráku.Po cestě furt děláme blbiny :D a když už jsme u našeho baráku tak mi dá Bill posledního frantu a já mu polibek oplatím.
"Miluju tě Bille" řeknu a ještě jednou ho dlouze políbím na rozloučenou.
"Taky tě miluju Nell" zašeptá mi do ouška a usměje se.A já opustím jeho objetí a u dveří mu ještě zamávám a on mi taky zamává.Zavřu za sebou dveře,bože už teď mi ten můj malinkej andílek chybí.Povzdechnu si a jdu do pokoje tam se zavřu a lehnu si na postel. Bože zítra ráno škola jak já nesnáším to debilní vstávání do toho blbýho ústavu kde lidem vymývaj mozky...ale ne všem připadá mi jako by pan Kaulitz starší už žádnej mozek neměl,no jo to je celej Toman.

KONEC 5.DÍLU
POKRÁČKO PŘÍŠTĚ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nell


Pixelky:

I support: