Únor 2015

Unser welt in Los Angeles III.

27. února 2015 v 9:10 | Cassatin |  Unser welt in Los Angeles
Angelina-Siimone
Emily-Ich
 
 
Angelina:
Doma jsme se s Emily poradili co si kdo vezme a každá jsme se krásně namalovali...Až jsme byli hotové tak už jsme vyráželi z domu směrem k Billovi a Tomovi ,kteří samozdřejmě přisli pozdě! Čekali jsme na ně asi tak 10 minut než přijeli takovým moc hezkým autem, ve kterém seděli dvojčata. Tom na nás zavolal ať si nasedneme že někam pojedeme.Tak jsme s Emily nasedli ..

Emily
Zdálo se mi, že ta cesta je snad nekonečná a už mě to nebavilo. Nejradši bych se otočila a jela zpět domů. Jenže všechno tohle dělám kvůli mé sestře. O pár bloků dál zastavíme a šofér nám otevírá dveře od auta. Jdeme do klubu, který se jmenuje Caribic Sunrise. Bill a Tom už jsou dávno vevnitř, tak spěcháme za nimi. Teda spíš Angelina spěchá. Sedí v jakémsi VIP salónku, ochranka nás tam ale nechce pustit. Nakonec vykoukne Tom s tím svým nemožným kukučem, něco jim řekne a oni nás pouštějí. Bill tam sedí u svého na půl dopitého drinku a nad něčím přemýšlí. Sednu si za nimi ke stolku a piji s Tomem panáky bouchané tequily. Dáváme závody. Docela se mi už začíná motat hlava. Bill se pořád s nikým nebaví a Anglie někam zmizela. Potácím se vrávoravým krokem až se mé oči střetnou s těmi Billovými. Má tak pěkné oči.
Posadím se na něj obkročmo a začnu ho líbat. Bill si mě přidržuje za boky a já už začínám být pěkně nadržená. Má tak silné ruce. Najednou mu jeho ruka zajede pod mé tričko a Bill si pohrává s mými bradavkami.
Za chvíli mě něco tlačí v intimních partiích. Přece jen je to důkaz, že Bill není holka. Tom už dávno zpozoroval, o co tu jde tak někam zmizel. Teď se můžu plně soustředit na Billa. Sundá mi šaty a zasypává mi krk motýlími polibky a pokračuje směrem dolů. Přesuneme se na gauč a já z Billa sundávám všechno přebytečné oblečení.

Nestíhám

27. února 2015 v 8:27 | B*Kay(Nell <3) |  Diary of Blog
Ahoj,
mám před maturitou takže se omlouvám, že nestíhám přidat žádné nové články. Mám v úmyslu na tento blog chodit i dále, ale až to bude trochu lepší.
Děkuji
Nell


Pixelky:

I support: