Březen 2015

Sexy ♥

25. března 2015 v 14:11 | Cassatin |  Bill Kaulitz-fotky

Stich ins Gluck VII.

23. března 2015 v 14:39 | Cassatin |  Stich ins Glück
7. díl
Warning: Hetero

"Mami omlouvám se, ale já táty vidět nechci. A už vůbec s ním nepotřebuju mluvit. Půjdu si do pokoje pro věci než se vrátí táta a pak už budu pryč. Vyřiď mu ode mně pozdrav." Už jen ta představa, že bych ho viděla a on by byl určitě vzteky bez sebe, kdyby věděl, že už tu nechci bydlet.

"No dobrá tedy, ale děláš chybu. Jak chceš. Už jsi dost velká na to, aby jsi za sebe mohla sama rozhodovat. Nebudu ti v ničem stát v cestě, ono by to bylo stejně zbytečné. Běž si tedy zbalit věci a pak sem ještě přijď." Máma dopije kávu a jde zase uklízet.

"Dobře." Ukážu Tomovi ať jde se mnou nahoru po schodech a otevřu dveře od svého pokoje. Panebože nedivím se, že jsem tady v tomhle bordelu nechtěla být. Je tu tuna prachu, jakoby ten pokoj byl starý nejmíň pět let. Na zemi jsou poválené peřiny, rozbité věci a dokonce i použité stříkačky. Tohle by byl pokoj jako stvořený pro nemoci. Barvu ze zdi, jsem vždycky, když jsem měla absťák odškrabávala, vypadá to zajímavě. Divím se, že Tom ještě neomdlel.

"Páni, tady je ale nepořádek." Řekne Tom rozhlížející se kolem sebe.

Já jen přikývnu na souhlas a otevřu skříň. Ani radši nechci myslet, co na mě z té skříně vybafne. Kupodivu nic, jen hromada hadrů. Naházím si všechny věci do cestovní tašky a všechno s Tomem nachystáme před vchodové dveře. Abych řekla pravdu, nebude mi to tady chybět. Potom jdeme ještě za mámou se rozloučit. Dělá mi obvyklé kázání jak bych se měla chovat, že jí budu chybět, že mám na sebe dávat pozor a že se jí mám jednou za čas ozvat, aby se o mě nemusela bát. Všechno jsem jí odkývala, i když se musím přiznat, že jsem polovinu věcí, co mi řekla už zapoměla. Po rozloučení jsme odjeli zpět k Tomovi. Docela se divím, že máma byla tak hodná a nestrhlo se k nějaké hádce, jak u nás již bývalo zvykem. U Toma a Billa doma jsem si vybalila všechny hadry a nějak jsem to naházela do skříně, kterou mi dal Tom k dispozici. Má vážně překrásnou ložnici a já jsem ráda, že ji můžu sdílet spolu s ním. Po vybalení věcí se vydám dolů do obýváku a všimnu si, že je tu po party nezvykle uklizeno. Zajímalo by mě koho to zas napadlo. V tom se z pokoje vynoří Bill.

"Ahoj Brianno, kde jste byli?" Zeptá se Bill a utírá si ospalky z očí. Sedne si na gauč a dá nohy na stůl.

"Čau Bille, u mých rodičů. Mám pro tebe novinu. Chodím s Tomem a ode dneška tu oficiálně bydlím, takže se mnou budeš muset sdílet tuhle vilu." Zasměju se a jdu si k němu přisednout.

"To jako vážně? Ty a Tom spolu fakt chodíte? No tak to blahopřeji a samozřejmě ať vám to co nejdýl vydrží. Doufám, že nezboříte barák vy sexuální maniaci." Ušklíbne se Bill a já dostanu brutální záchvat smíchu.

"Ty seš pako Bille!" Zasměju se. Jak na to jen mohl přijít? My a sexuální maniaci? No jo, je pravda, že v jeho ložnici jsme si to rozdali už milionkrát. Oh kurva, už radši dost o těch chlípných představách.

"Já vím a jak jste si užili večírek?" Zeptá se Bill a sleduje mě a přitom si vychutnávám svoji ranní kávu.

"Ale jo, docela fajn. Co ty? Co holky, dostal si nějakou?" Vyzvídám a začnu se ládovat arašídama.

"No tak, když už se ptáš já jsem si to užil parádně. Jo dostal, říká se jí Candy." Ušklíbne se Bill a zasněně se dívá do stropu, jakoby ji tam viděl.

"Co? Candy? Děláš si prdel? Ona byla členem naší party!" Nechtěně mi to ulítne..Kurva, už jsem mu to málem prozradila. Teď musím být šikovná a vykecat se z toho. Mimochodem a ta Candy je pěkná svině.

"Jaké party?" Vyzvídá dál Bill.

"No..m-měli jsme.......šachový k-kroužek!" Bože, co to zas plácám za nesmysly? Já jsem ale idiot! Radši jsem měla držet hubu. Bylo by to lepší a nic bych tím určitě nezkazila.

"Šachový kroužek jo?" Vyprskne Bill smíchy.

"Hm..jo..Byli jsme v tom vážně dobré!" Lžu dál. Do hajzlu, poslední dobou mi vážně to zkurvený lhaní vůbec nejde!

"No ona mi ale říkala něco jiného." Bill zvážní a já se jen modlím, aby mu neřekla to, co si myslím, že mu řekla.

Instagram 002

23. března 2015 v 13:49 | Cassatin |  Instagram
928370_847765351936474_1895809053_n.jpg 11024125_543208212485359_1748893192_n.jpg
Georg: Podívejte se na youtube na první teaser našeho nového videa Feel It All!!! @billkaulitz odvedl skvělou práci!!! | source
Bill: První #teaser z našeho úplně nového videa #feelitall ! Podívejte se na náš #youtube kanál. | source

Bill

2. března 2015 v 14:21 | Cassatin |  Bill Kaulitz-fotky
Nell


Pixelky:

I support: