Stich ins Glück VIII.

5. května 2018 v 13:09 | B*Kay(Nell <3) |  Stich ins Glück

8. díl
Warning: Hetero
"A co říkala?" Zeptám se opatrně.
"Že jste kdysi obě fetovaly. Tak by mě zajímalo..Bereš pořád?" Tázavým pohledem se na mě podívá a zamíchá si šálek kávy.
"Uhmm...jo kdysi jo...Teď už jsem čistá jak pírko, nechala jsem toho už před rokem." Usměju se a snažím se znít přesvědčivě.
"Tak dobře. Věřím ti. Víš, nerad bych měl v domě feťačku." Podívá se na mě s úšklebkem.
"Jo, však to je jasný." Usměju se.
Tak a teď mě kurva dostal. Nesmím před ním být nikdy sjetá nebo to pozná. To se radši sjedu v klídečku až budu v práci. Jo, doufám, že to tak dlouho vydržím. To je v hajzlu, já přece nemůžu bejt bez svojí ranní dávky štěstí. To bych se pak vysrala i na tu debilní práci. Nešla bych tam v normálním stavu a nedívala se na to, co mi ty hovada dělaj. Tak s tímhle musím něco udělat, musím jít najít Toma. Zvednu se ze sedačky a jdu do ložnice. Tom leží na posteli, tak si lehnu k němu.
"Tady jsi zlatíčko." Tom mi dá krásnou pusu a já se k němu vděčně přitulím.
"Víš Tome...je tu problém.." Pohlédnu na něj smrtelně vážně. Tom sebou trochu cukne a nechápavě na mě zírá.
"Jaký?" Zeptá se.
"Bill. Našel si holku a ona se mnou byla kdysi v partě a řekla mu to. Že jsme obě fetovaly, tak jsem se z toho vykecala. Takže je tu problém, nesmím si u vás v baráku píchnout, jinak jsem v hajzlu." Začnu to vysvětlovat až se z toho všeho zadýchám.
"No..to se nějak zvládne..Každopádně, když budeš mít absťák nebo když si budeš dávat další dávku, tak je postupně budeš snižovat a třeba to časem zabere. Hlavně to nesmíš nějak hrotit, protože tak by jsi s tím rozhodně nepřestala." Dá mi motýlí polibek na krk a usměje se.
"Jo, jo já to vím...Zkusím to. Nechci tě zklamat a hlavně nechci zklamat sebe." Čím víc nad mou zoufalou situací přemýšlím. Tím víc je mi jasný, že to tak lehce nepůjde a že se možná té závislosti nikdy nezbavím. Jenže já vážně chci, ale ono to není vůbec lehký a nikdy ani nebude. Málokterej dlouholetej feťák takhle přestane. Většina se k tomu totiž vrátí a to je právě nejvíc na hovno.
"Mám tě rád Brianno." Zašeptá mi Tom do ucha a líbá mě po celém těle. Jeho polibky, jeho doteky... vzrušuje mě to. Rozpaluje mě to a nechci aby s tím přestal. Kurva, mám chuť na pořádnej sex.
"Oh Tomi." Vrním mu sladce do ouška, když do mě pomalu vnikne a začne přirážet rychleji a rychleji. Chytne mě za boky a přetočí si mě pod sebe a přitom mi rukou laská bradavku. Vnikne do mě a začne přirížet čím dál rychleji a intenzivněji Oba dva opojeni překrásným orgasmem padneme vyčerpaní na postel. Sex, sex, sex. To je to jediný, co mě dokáže uspokojit možná i víc než droga. Sex je potěšení a s Tomem je vždycky nesuprovější. Oba už tělo toho druhého máme dokonale prozkoumané a víme co se líbí tomu druhému. V tomhle jsme dokonale sehraní, stejně tak i ve všech ostatních věcech.
"To bylo krásný." Řeknu Tomovi a položím si hlavu na jeho krásně vypracovanou hruď.
"Jo, to bylo. S tebou je to vždycky úžasný. Jsi unavená?" Zeptá se a líbne mě jemně do vlasů.
"S tebou taky. Jo docela jsem unavená jdu asi spát. Sladce se vyspinkej. Mám tě ráda Tome a děkuju ti za všechno." Usměju se a políbím ho.
"Taky tě mám rád. A děkovat nemusíš je to samozřejmost, pro tebe bych udělal cokoli zlato. Dobrou noc beruško." Tom zhasne lampičku a přitulí se ke mně jako medvídek. Za okamžik upadnu do hlubokého spánku a nechám se unášet v říši snů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nell


Pixelky:

I support: