Tokio Hotel-novinky

Love Who Loves You Back (Preview)

23. září 2014 v 14:35 | Cassatin
Na dánském iTunes je k poslechu 30 sekundová ukázka oficiálního singlu z alba Kings of Suburbia. Celý song si můžete stáhnout v pátek na iTunes.
Love Who Loves You Back (Preview)

Polib mě

22. září 2014 v 13:02 | Cassatin
Byli teenie hvězdami z vesnice u Magdeburku. Jako megastars utekli do Los Angeles. A dnes?
Bill se líbá. Subjekt. Predikát. Jednoduchá věta, ale věc samotná je komplikovaná. "Ještě nikdy jsem někoho nelíbal před kamerou," říká Bill. "Jsem totálně stydlivý."
První scéna na natáčení v Los Angeles pro video nového singlu Tokio Hotel: Bill Kaulitz sedí uprotřed pohovky, vpravo bruneta, vlevo blondýna, za ním zrzka a kolem něj mladí, pěkní, polonazí lidé, všichni v důvěrném objetí, všichni se líbají.
Druhá scéna: Bill jde podél uličky, cpe se mezi dvě ženy, které se líbají, vezme si jednu; kolem něj mladí, pěkní, polonazí lidé, všichni v důvěrném objetí, všichni se líbají.
6421275.png N59ajxuThf0.jpg

MMM 2014: Korn vs. Tokio Hotel

17. března 2014 v 17:42 | Cassatin
Hlasovat lze pouze tehdy, pokud se připojíte přes Facebook, Twitter nebo e-mail. Pravidla najdete tady.
1. kolo | Hlasování končí 24.3.2014
Korn vs. Tokio Hotel

Tokio Hotel - twitter (26.02.2014)

27. února 2014 v 16:54 | Cassatin
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
noshivers: @tokiohotel, kde jste?
tokiohotel: : tady!
MrsKaulitz2_: , Bille, jak se má Pumba?! Někdy sdílej jeho video :)
tokiohotel: : rozkošně! Pravděpodobně na Tokio Hotel TV...
Humanoid_0630: Prosím, já a máme dnes narozeniny ! Můžete nás sledovat ? Nebo nám jen popřát všechno nejlepší? :)
tokiohotel: Všechno nejlepší k narozeninám!¨¨

Tokio Hotel - twitter (28.01.2014)

29. ledna 2014 v 20:00 | Cassatin
Díky za TT!!!
! Zítra pro vás uděláme live Q&A session! Středa 14:30 pst [23:30 našeho času]
Jste zmateni časovými pásmy pro naše ? Nebojte, tady je řešení problému… Georg

Tokio Hotel: Záhada kolem jejich budoucnosti

26. ledna 2014 v 12:12 | Cassatin
imagebam.com
TOKIO HOTEL. Od ústupu Kaulitz-dvojčat do USA se to kolem světově známé teenie kapely uklidnilo. Existují ještě vůbec? Hledání stop...
Čtyři roky zná německá úspěšná teenie kapela Tokio Hotel jednu cestu: cestu nahoru a strmě. Vždycky se mohli spolehnout na své "Aliens" - tak se fanoušci sami nazývají.

Prodali více než šest milionu nahrávek, fanoušci je katapultovali i do US-Billboard charts (39. místo), jejich kapelu oslavovali hysterickou láskou a někteří z nich se dokonce kvůli nim učili německy. 400 000 Aliens oslavovalo vystoupení před Eifffelovou věží, kde Tokio Hotel v roce 2007 pozval bývalý francouzský prezident Nicolas Sarkozy. A Tokio Hotel děkovali jejich fanouškům: "Wir sterben niemals aus. Ihr tragt uns bis in alle Zeit. Sowas wie wir geht nie vorbei."

Tokio Hotel: Nové album vyjde tento rok

22. ledna 2014 v 15:02 | Cassatin
Po čtyřleté přestávce vyjde nové album Tokio Hotel. Bývalá teenie kapela nechce překvapit jen novým albem, v roce 2014 by měla být i live vystoupení Billa Kaulitze a spol.

Poslední album Tokio Hotel vyšlo v roce 2009. Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi (oba 24) sice seděla minulý rok v porotě desátého ročníku "Deutschland sucht den Superstar", ale zdá se, že se to kolem jejich kapely uklidnilo. V roce 2014 by se tohle mělo změnit: Tokio Hotel naplánovali nové album.
V rozhovoru s "Bunte" prozradil producent Peter Hoffmann (60) o plánech zpěváka Billa Kaulitze a jeho kolegů z kapely: "Kapela se má dobře. Album vyjde tento rok, a potom jistě budou i live koncerty." Nová deska Tokio Hotel je už dokonce nahraná. "Teď jde ještě o navázání a o výběr správných songů," uvedl producent.
Nové album ale neznamená jen zachycení nadějných songů, ale i dobře zvolené datum vydání. S nahrávací společností Universal musí být "o písních 'kompletně jednotní'", teď se musí ještě promyslet, v jakém čase nové dílo Tokio Hotel nejlépe uvést na trh.
Producent Thomas Anders (50) vyjádřil v rozhovoru s "Bunte" rovněž svůj názor na comeback Tokio Hotel. Věří, že Bill Kaulitz, Tom Kaulitz a jejich kolegové teď stojí před výzvou. "Pro teenie kapelu jsou čtyři roky pauzy věčnost," říká bývalý muzikant "Modern Talking". "Bývalé publikum Tokio Hotel je starší. Teď musí rozlousknout popový trh dospělých."

Billovi a Tomovi je 22 - konkurenčního boje se neobávají

3. září 2011 v 19:11 | Yuuki Kaulitz (Kazuya ^^)
MNICHOV - Dnes (01.09.) jsou narozeniny rovnou v dvojitém balení. Řeč je o Billovi a Tomovi Kaulitzovi z Tokio Hotel! Právě dnes jsou kluci 22 let mladí. Ale i přes svůj nízký věk jsou oba už roky dokonce celosvětově úspěšní. A přesně kvůli tomu se Bill nestará o to, jestli by jiné kapely mohly Tokio Hotel předběhnout. Ve FIRSTNEWS-rozhovoru doslova řekl: "No, to si nemyslím. No, upřímně řečeno, zabýváme se tím velmi málo. Myslím si, že vždycky děláme naši věc a trochu jsme už jako staří mazáci. Jsme v tom už přes pět let, byli jsme přijati a cítíme se dobře."

WWD - preview

20. srpna 2011 v 15:08 | Yuuki Kaulitz (Kazuya ^^)
Vychází ve čtvrtek (25.8.2011)

Moje poprvé (focení pro MAX)

17. srpna 2011 v 17:02 | B*Kay(Nell <3)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
Teenie-hvězda dospívá. Poprvé a exkluzivně pro MAX se Bill Kaulitz, zpěvák Tokio Hotel, nechal vyfotit v nejnovějších podzimních trendech.

Není to tak, že by dospělý muž ve věku okolo třiceti let byl nutně fanouškem kapely Tokio Hotel. Jistě: Jejich první album "Schrei," kterého prodali více jak tři miliony exemplářů, se považuje za skvělé. Také se slyšelo, že samotný Campino si myslí, že hudba kluků je super. Ale nějak si nedovedete představit, že byste stáli na koncertě kapely z Magdeburku vedle silně potících se dívek, které drží plakát s nápisem: "Chceme vidět Vaše penisy."

 
 

Reklama

Nell


Pixelky:

I support: